Kom in contact

Locatiedirecteuren:

Christine Kooitje – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum onderbouw (leerjaar 1, 2 en 3hv) en X-tuur
c.kooitje@zuyderzeelyceum.nl

Gerard Berends – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum bovenbouw (leerjaar 4, 5 en 6)
g.berends@zuyderzeelyceum.nl

Leerjaarcoördinatoren Emmeloord
(nb. Mentor is het eerste aanspreekpunt)

Leerjaar 1 :Marlon Verhage
m.verhage@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 2 : Moniek Hogevonder
m.steenhuis@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 3 :
Kimberly vd Heuvel
k.vdheuvel@zuyderzeelyceum.n
Bovenbouw senior havo: Karla Murris
k.murris@zuyderzeelyceum.nl
Bovenbouw senior vwo: Moctar Tahirou
m.tahirou@zuyderzeelyceum.nl

Zorgcoördinatoren

Marlijn Borgijink – Zuyderzee Lyceum Junior havo/vwo
m.borgijink@zuyderzeelyceum.nl

Henriette Zoetendal – Zuyderzee Lyceum Senior havo/vwo
h.zoetendal@zuyderzeelyceum.nl

Decanen

Ingrid van der Veer – Emmeloord
i.vdveer@zuyderzeelyceum.nl

Christien Korf – Emmeloord
c.korf@zuyderzeelyceum.nl

Bezoekadres
Professor Ter Veenstraat 5
8302 GA Emmeloord
0527 – 75 09 00
info@zuyderzeelyceum.nl

Contact

Vul hieronder uw gegevens in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

    Afwezigheidsmelding

    Is uw zoon/dochter ziek, meld uw zoon of dochter dan via Magister ziek. Als er problemen zijn met Magister of het is wenselijk om de melding telefonisch te doen gebruik dan de contactgegevens hieronder om de ziekmelding of absentie door te geven.

    Verlofaanvraag

    Via Magister kunt u uw kind alleen ziek melden. Andere verlofaanvragen zoals bijv. tandartsbezoek, dient u via onderstaand verlofformulier aan te vragen en mee te geven aan uw zoon/dochter.