Kom in contact

Locatiedirecteuren:

Christine Kooitje – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum onderbouw (leerjaar 1, 2 en 3hv) en X-tuur
c.kooitje@zuyderzeelyceum.nl

Gerard Berends – Locatiedirecteur Zuyderzee Lyceum bovenbouw (leerjaar 4, 5 en 6)
g.berends@zuyderzeelyceum.nl

Leerjaarcoördinatoren Emmeloord
(nb. Mentor is het eerste aanspreekpunt)

Leerjaar 1 :Marlon Verhage
m.verhage@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 2 : Moniek Steenhuis
m.steenhuis@zuyderzeelyceum.nl
Leerjaar 3 :
Kimberly vd Heuvel
k.vdheuvel@zuyderzeelyceum.nl

Bovenbouw senior mavo: Willemien Moes:
w.moes@zuyderzeelyceum.nl

Bovenbouw senior havo: Karla Murris
k.murris@zuyderzeelyceum.nl

Bovenbouw senior vwo: Gerard Berends
g.berends@zuyderzeelyceum.nl

Zorgcoördinatoren

Marlijn Borgijink – Zuyderzee Lyceum Junior havo/vwo
m.borgijink@zuyderzeelyceum.nl

Henriette Zoetendal – Zuyderzee Lyceum Senior mavo/havo.vwo
h.zoetendal@zuyderzeelyceum.nl

Decanen

Ingrid van der Veer – Emmeloord
i.vdveer@zuyderzeelyceum.nl

Aafke van Unen – Emmeloord
a.vanunen@vario-onderwijsgroep.nl

Bezoekadres
Professor Ter Veenstraat 5
8302 GA Emmeloord

0527 63 59 50
info@zuyderzeelyceum.nl

Contact

Vul hieronder uw gegevens in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

    Afwezigheidsmelding

    Is uw zoon/dochter ziek, meldt uw zoon of dochter dan via Magister ziek. Als er problemen zijn met Magister of het is wenselijk om de melding telefonisch te doen gebruik dan de contactgegevens hieronder om de ziekmelding of absentie door te geven.

    Verlofaanvraag

    Via Magister kunt u alleen uw zoon/dochter ziek melden. Andere verlofaanvragen zoals bijv. tandartsbezoek, dient u via onderstaand verlofformulier aan te vragen en mee te geven aan uw zoon/dochter.